La Pasadita

  • 300 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Apartament La Pasadita Cancún o powierzchni 300 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Parque Nacional Isla Contoy, położonych w tylko 350 metrach. Apartament oferuje Wi-Fi oraz parking dla osób podróżujących samochodem.

W apartamencie La Pasadita jest 1 łazienka.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Mercado 28 znajduje się w 4 km od tego apartamentu, podczas gdy Xcacel znajduje się w w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem. Do centrum Cancúnu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Park Miejski Kabah jest w około 3 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near La Pasadita Cancún
Paraiso Liverte 203
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Paraiso Liverte 203

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
1.3 km od nieruchomości
USD 87 USD 78
za noc
Departamento Exclusivo Liverte
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Departamento Exclusivo Liverte

9.0
Wspaniały 34 opinie
1.3 km od nieruchomości
USD 70 USD 63
za noc
Unico Y Agradable Dto En Zona Centro Para 6 Pax
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Unico Y Agradable Dto En Zona Centro Para 6 Pax

8.7
Świetny 61 opinii
1.3 km od nieruchomości
USD 65 USD 59
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Cancun
    20 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie La Pasadita można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament La Pasadita pozwala na zwierzęta.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Cancun
    20 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    La Pasadita Cancún

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij